Tento web podporuje

Zdravá výživa a péče o pokožku v dětském věku

Poradenské centrum Výživa dětí pro sestry z ordinací praktických dětských lékařů i v roce 2007 připravilo konferenci „Zdravá výživa a péče o pokožku v dětském věku“. Poradenské centrum Výživa dětí pro Vás i v roce 2007 připravilo konferenci „Zdravá výživa a péče o pokožku v dětském věku“. Jak název napovídá, je program konference zaměřen na péči o pokožku dětí od narození a také na zdravou výživu dětí od 3 let, jako prevenci nejrůznějších onemocnění (včetně obezity, hypertenze a dalších rizikových faktorů KVO). Právě Vy, jako zdravotní sestry, se v ordinacích praktického dětského lékaře denně setkáváte s dětskými pacienty a jejich rodiči a můžete jim podat základní doporučení k úpravě jídelníčku a životosprávy. Věříme tedy, že informace získané na konferenci ve Vaší praxi využijete.

Konference vznikla ve spolupráci s Fórem zdravé výživy, Sdružením praktických dětských lékařů pro děti a dorost a Odbornou společností lékařů pro děti a dorost ČLS JEP.

V rámci konference účastníci vzdělávací materiály a drobný dárek. Účast bude ohodnocena 3 kreditními body. Poplatek činí 100,- Kč a hradí se na místě při prezenci.

Další informace