Tento web podporuje

Sobotní škola pečení připravila DVD kuchařku

Všem, kdo mají chuť dát se do pečení pomocí snadných a rychlých receptů, je určena DVD kuchařka Sobotní školy pečení, kterou dnes medovinou pokřtila divadelní a televizní herečka Petra Špindlerová. Kuchařka byla natočena v rámci stejnojmenného charitativního projektu, zaměřeného na pomoc dětem v dětských domovech. Je naprosto ojedinělá tím, že diváky přímo inspiruje, aby do pečení zapojili i své malé pomocníky, je proto ideální pro rodiče a jejich děti.

„Přeji kuchařce Sobotní školy pečení, aby to díky ní krásně vonělo v mnoha kuchyních nejen
o sobotách, a aby si maminky a jich malí pomocníci užili tolik legrace, kolik bylo při jejím natáčení“, řekla kmotra kuchařky a patronka Sobotní školy pečení, herečka Petra Špindlerová.

Celorepublikový projekt „Hera Sobotní škola pečení“ proběhl v osmi dětských domovech: v Budišově nad Budišovkou, Nechanicích, Praze, Písku, Pyšelech, Šumperku, Ústí nad Labem a Zlíně,  s cílem přispět k řešení konkrétních potřeb jednotlivých dětí. V rámci projektu pronikali účastníci spolu se svými dětmi, a s dětmi z dětských domovů pod vedením odborných lektorů do tajů cukrářského řemesla.

„Snadné a rychlé pečení oceníte u různých rodinných příležitostí: svátky, narozeniny, Velikonoce, Vánoce, ale i má-li přijít nečekaná návštěva, nebo potřebujete udělat rychlý oběd na chalupě. Z toho jsem vycházela při sestavování receptů. Všechny jsou odzkoušené a snadné na přípravu“, uvádí Pavlína Berzsiová, víceprezidentka Asociace kuchařů a cukrářů ČR, odborná garantka projektu a autorka všech receptů.

DVD kuchařka bude od listopadu ke koupi ve vybraných podejnách Hypernova a na novinových stáncích. Objednávat ji bude možné též přes internet na www.skolapeceni.cz nebo www.hera-peceni.cz, či telefonicky na čísle 844 222 844.