Tento web podporuje

Nové webové stránky

Jak jsme Vám slíbili ve Zpravodaji, zahajujeme v květnu provoz nové podoby našich webových stránek. Věříme, že pro Vás zůstanou nejen hodnotným zdrojem zajímavých a praktických informací o zdravé výživě a zdravém životním stylu dětí, ale že Vám budou i zdrojem inspirace, jak děti naučit lépe jíst či co připavit k obědu.
Snažili jsme se, aby nová podoba webových stránek byla přehlednější a bylo pro Vás snadné najít to, co právě potřebujete. Kromě již publikovaných „zavedených“ rubrik se nyní můžete těšit i na novinky ze světa výživy, účastnit se anket a soutěží atd. Samozřejmě i nadále funguje on-line Dotazník stravovacích zvyklostí, stejně jako nejužívanější nástroj – BMI kalkulačka pro děti.
I nadále budete mít možnost konzultovat své dotazy ohledně zdravé výživy a životního stylu dětí s našimi nutričními terapeutkami a praktickým dětským lékařem, nově existuje i on-line poradna odborníka na pohybové aktivity a výživu sportujících dětí.
Budeme se těšit na Vaše tipy, názory, o které se můžete rozdělit i s ostatními návštěvníky webových stránek Poradenského centra prostřednictvím diskuse.